» جاذبه های گردشگری برتر تایلند

"سرزمین لبخندها" یکی از جواهرات جنوب شرقی آسیا است. به لطف یک صنعت گردشگری پررونق ، تایلند به خوبی توسعه یافته است و انواع و اقسام راحتی مدرن را فراهم می کند ، اما با این وجود هنوز هم به اندازه کافی وحشی است که می تواند ماجراجویی خارج از مسیر مورد ضرب و شتم و سفرهای یک بار در زندگی را ارائه دهد. چه شما در اینجا برای سواحل سطح جهانی در جنوب باشید و چه در روستاهای کوهستانی در شمال ، تایلند ناامید نخواهد شد.

شهرهایی مانند بانکوک و چیانگ مای فعالیت های تجاری و شلوغی شلوغی هستند ، اما تا زمانی که در کوهستان راه نرفتید و یا از دیدن چهره ای با فیل ها یا میمون های جسورانه همیشه آماده دزدیدن ناهار خود ، واقعاً این کشور را ندیده اید. و یا دوربین خود را ، اگر شما مراقب نیست). جاذبه های تایلند متنوع است و هر کدام تجربه ای ارزشمند و به یاد ماندنی را به روش خود ارائه می دهند.

برای برخی از الهامات هنگام برنامه ریزی سفر ، لیست ما از جاذبه های برتر گردشگری تایلند در اینجا آمده است

کاخ بزرگ ، بانکوک

حتی اگر برنامه های شما برای تایلند عمدتا شامل سرگرمی در ساحل و خوردن هر چه بیشتر ماسامان کاری و پد تایلندی باشد ، احتمالاً حداقل یک یا دو روز را در بانکوک خواهید گذراند. در پایتخت چیزهای زیادی برای دیدن و انجام وجود دارد ، اما قطعاً کاخ بزرگ باید در صدر لیست شما باشد. این جاذبه دیدنی شماره یک در سطح شهر است و هم از نظر تاریخی و هم در کاردستی سرسام آور است.

این زمین ها پیچ و خم سالن های سلطنتی ، معابد و یادگارهای باستانی هستند که مهمترین آنها وات Phra Kaeo (معبد بودا زمرد) است که گفته می شود بخشی از مو یا استخوان را از خود بودا روشنفکر نگه دارد.

اجازه دهید چندین ساعت عدالت قصر بزرگ را انجام دهید ، اما اگر به دنبال پیاده روی بیشتر هستید ، می توانید به راحتی برخی از نشانه های مهم دیگر شهر را در این نزدیکی قرار دهید. معروفترین وات پو و وات آرون ، معبد سحر (مکانی عالی برای تماشای غروب خورشید) تنها چند دقیقه با هتل فاصله دارند.

پارک ملی خوائو یا

در تایلند فیل ها احترام می گذارند و مجسمه ها و نقاشی های آنها را در هر کجا که می خواهید ، از جمله کاخ های سلطنتی و معابد زیادی مشاهده می کنید. با این حال ، برای تجربه نهایی ، هیچ چیزی شانس دیدن فیل ها در محیط طبیعی خود را پیدا نمی کند - و پارک ملی خوائو یای فرصتی عالی برای انجام چنین کاری فراهم می کند.

در اینجا ، شما با فیل هایی روبرو خواهید شد که در نزدیکی رودخانه ها ، پرندگان عجیب و غریب طعمه ها ، میمون ها و بسیاری از موجودات گرمسیری که پارک را به خانه می خوانند ، می چرخند. این پارک همچنین دارای آبشارهای زیادی از جمله Haew Narok به طول 150 متر و حتی مشهورتر Haew Suwat است که در فیلم Leon Beach DiCaprio با نام The Beach ظاهر شد.

اگر یک روز اقامت کافی برای حضور در آن کافی نباشد ، می توانید در پارک اردو بزنید و به اندازه کافی زود بیدار شوید تا از طلوع آفتاب چشم به چشم اندازهای سرسبز تماشا کنید.

آخرین مطالب این وبلاگ